Oferta weselna
w Miodowym Zakątku

Miodowy Zakątek to klimatyczne miejsce z dala od miejskiego zgiełku. Miodowy Zakątek mieści się między Żyrardowem a Mszczonowem w Słabomierzu – 35 km od Warszawy na południe.

Piękna okolica zachwyci każdego. Zaledwie 4 km od nas znajduje się przepiękny kościół.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy salę weselną, która składa się z dwóch części - jedna służy jako przestrzeń do tańca, druga jako sala bankietowa. Sala do tańca jest przeszklona - z widokiem na piękny, bujny ogród. W Państwa ręce oddajemy również przepiękny plener, w którym można zorganizować ślub.

oferta weselna

Strefa Chillout'u

Na wszystkich gości, odwiedzających Miodowy Zakątek, czeka również wyjątkowa strefa chilloutu, w której mogą odpocząć od zabaw i tańców na parkiecie. 

Domki i pokoje

Dodatkowo przybyli na przyjęcie gości weselni mogą skorzystać z komfortowej bazy noclegowej, w skład której wchodzą klimatyczne pokoje i domki, wyposażone w łazienkę, TV i bezpłatny dostęp do Internetu.
Para Młoda otrzymuje od nas pokój gratis.

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w polityce prywatności.